Залишити відгук

Il Molino на Русанівській набережній, 4

il Molino на Русанівській Набережній, 4

 

Новий ресторан італійської кухні в Києві відкрився на Русанівській Набережній – у центрі Русанівки. Її називають «київською Венецією» – адже це острів у серці столиці, обведений рукотворним каналом, що плавно перетікає у Дніпро, і з'єднаний з сушею кількома мостами. Тепер після прогулянки набережною, намилувавшись панорамним видом на річку, можна зазирнути до італійського ресторану у Києві, щоб скуштувати страви середземноморської гастрономії. Піцерія il Molino розташована дуже вдало, серед зелені, що підкреслюють величезні панорамні вікна тераси. До речі, теплої пори року вони відчиняються, перетворюючи терасу на затишний літній майданчик, світлий і просторий.

Нова піцерія в Києві оформлена в традиційному для сім’ї італійських ресторанів «Іль Моліно» форматі, що відсилає до стилістики середземноморських сімейних траторій. Тут є дитячий куточок – просто в основному залі, на очах у батьків, що дозволить не турбуватися про малят під час обіду або вечері. Плануючи відвідати піцерію в Дніпровському районі, можна попередньо забронювати столик, зателефонувавши адміністраторові.

За чим варто їхати до італійської піцерії в Києві? Звісно, за коронною стравою – власне піцою, приготованою за автентичними італійськими рецептами. Наш секрет – у особливій дров'яній печі, виконаній за класичною неаполітанською технологією. У ній випікається 30 видів піци на будь-який смак, у тому числі з цільнозернового тіста, яке містить більше клітковини і менше вуглеводів, воно менш калорійне і легше засвоюється організмом. Тому піца в «Іль Моліно» – ароматна і хрустка, і разом з тим – легка. Справжня знахідка для тих, хто переймається фігурою! А ще наша піца – «поцілована вогнем» J Усередині піч «полум’яніє жаром», щоб забезпечити рівномірне випікання: температура в її надрах сягає 400 градусів. Саме так тісто виходить по-справжньому рум'яним, і пахне «димком», і саме такою піцою пригощають своїх гостей відомі майстри-піцайоло в Італії. Крім того, соус для нашої піци виготовляється з очищених протертих томатів сорту Pomodori Perini, доставлених просто з Італії!

 

Ми в il Molino з нетерпінням чекаємо на гостей. Тепер насолодитися шедеврами італійської гастрономії стало ще простіше. Тож – Buon Appetito!