Залишити відгук

Гості на порозі, і на приготування їжі немає часу, а хочеться почастувати їх смачненьким? Або плануєте провести час з друзями – може, подивитися футбол, а може, попліткувати у дівочій компанії – і, звісно, всі голодні, а в холодильнику миша повісилася. Звичайнісінька справа!

 І що б ми були за ресторан, якби не запропонували просте і зручне рішення!

Що робити? Звісно, замовити піцу (у Києві й інших містах)! А краще – не просто піцу, а набір! В Il Molino доступні набори піци з напоями. І це вкрай вигідно, адже напої в наборах ідуть у подарунок! Тож обирайте на власний смак:

  • набір «Фабріано» з трьох піц: класичної «Маргарити», «Кватро Формаджі» з чотирма видами сиру, «Неаполітани» з прошуто + дві літрові «Кока-коли»;
  •  набір «Густо Перфето» з трьох піц: «Тенереци» з маринованою грушею і горгонзолою, «Джуліано» з печерицями й курячим філе, «Кото Бене» з прошуто й мигдальними пластівцями + дві літрові «Кока-коли»;
  • набір «Тріо Гранде» з трьох піц: «Мілано» з моцарелою і салямі, «Панчети» з шинкою й свіжими печерицями, «Маскераре» з беконом і мисливськими ковбасками + дві літрові «Кока-коли».

Піцу замовити – просто і швидко: це лише один телефонний дзвінок. Замовлення піци онлайн також можливе: скористайтеся нашим сайтом або оформіть його в додатку. Замовляючи набори в ресторані «Іль Моліно», не забудьте ознайомитися з розділом «Умови доставки».

Ми вже поспішаємо доправити вам свіжу ароматну піцу! Хай смакує!